Zresetuj hasło

Gdzie na imprezę

w Trójmieście?
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyniki wyszukiwania
20 kwietnia 2015

Gdzie na imprezę?

Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez nas imprezowe miejsca na mapie Trójmiasta – ulubione kluby, bary, puby oraz zabawa pod chmurką!

Gdańsk

Ulica Elektryków
ul. Elektryków, Stocznia

Ulica Elektryków znajduje się w samym sercu Stoczni Gdańskiej, gdzie w 1980 roku narodził się ruch „Solidarności”, dający szansę młodemu pokoleniu na tworzenie działalności artystycznej. Ta wyjątkowa przestrzeń działa jak potężny magnes dla ludzi. Czynna tylko w sezonie letnim, nad czym bardzo ubolewamy!

100cznia
ks. Jerzego Popiełuszki 5, Stocznia

Niewielkie miasteczko zbudowane z siedemnastu kontenerów na postoczniowym terenie , wypełnione punktami gastronomicznymi i pracowniami artystów, a w weekendy zamieniające się w miejsce imprezowe – jedno z naszych ulubionych! Niestety, ze względu na swój charakter „imprezy pod chmurką”, 100cznia czynna jest tylko w sezonie letnim.

Puby na Piwnej
ul. Piwna

Ciężko nam polecić konkretne miejsca, gdyż jest ich tak dużo, że przyprawilibyśmy Was o zawrót głowy! Na pewno warto zajrzeć na ulicę Piwną, która aż kipi od licznych pubów i koktajl barów. Jest to obowiązkowy punkt wieczornego wyjścia, większość lokali usytuowana jest w klimatycznych kamienicach. Na pewno wpadnijcie na autorskie koktajle do Flisaka ’76 na Piwnej – nie pożałujecie!

Sopot

Fidel Bar
Powstańców Warszawy 6
fidelbar.pl

Fidel to miejsce usytuowane w samym sercu sopockiego kurortu. Rum bar, w którym spotkasz ponad 100 rodzajów rumu, a koktajle smakują jak niebo. Restauracja, która ugości Cię niespotykana kuchnią okolic morza karaibskiego. Atmosfera, która sprawi, że twoje serce zabije w kubańskich rytmach. Przy każdej wieczornej wizycie w Sopocie to obowiązkowy punkt naszego programu!

Dworzec w Sopocie
Dworcowa 7

Dworzec w Sopocie jest naszym całkiem nowym nabytkiem i musimy powiedzieć, że wcale nas nie rozczarował! Może się pochwalić bogatą ofertą restauracji, a także barów, które po zmroku zamieniają się w centrum wieczornych spotkań! W lokalach umiejscowionych w budynku dworca znajdziecie miejsca zarówno do popicia, jak i do jedzenia!

Tan Sopot
Bohaterów Monte Cassino 63/6

Jeżeli bardzo chcecie potańczyć, to niewątpliwie dobrym miejscem jest TAN (Teraz albo Nigdy)! Klub TAN to nowoczesna muzyczna przystań usytuowana w samym sercu Sopotu. Wyjątkowy wystrój klubu na pewno umili Wam czas spędzony w tym miejscu!

 

Gdynia

NEON
Abrahama 39

NEON to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta – wszystko, od wystroju, po wybitne przekąski aż krzyczy „azja”! Lokal czynny dopiero od godziny 16, więc nastawiony jest na wieczorne wyjścia – zarówno zjecie tu azjatycki streetfood, jak i napijecie się autorskich koktajli. Gwarno, tłoczno, klimatycznie – jednym słowem warto!

Ulica Starowiejska 40

…a dokładnie lokale przy Starowiejskiej 40. Tworzą one unikalną gastronomiczną „komunę” – w Czerwonym Piecu możecie zamówić pizzę, zgarnąć piwko z AleBrowaru i owoce morza z Honolulu Wise Food, a wszystko to razem spożyć w wybranym przez Was lokalu. Wszystkie trzy miejsca są ze sobą zaprzyjaźnione i prężnie współpracują. Można smacznie zjeść i napić się wyjątkowego piwa z browaru AleBrowar. Lokale tętnią życiem, czy lato, czy zima – polecamy!

Kategoria: porady