Zresetuj hasło

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

gdzie się wybrać?
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyniki wyszukiwania
21 kwietnia 2019

Dla rodzin z dziećmi

Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez nas atrakcje w Trójmieście dla rodzin z dziećmi, zarówno do zabaw, odpoczynku, jak i edukacji.

Gdańsk

Gdański Ogród Zoologiczny
Karwieńska 3
zoo.gda.pl

Może jesteśmy stronniczy, ale gdańskie ZOO to nasze top of the top, jeżeli chodzi o ogrody zoologiczne w Polsce. Samo położenie, wewnątrz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czyni to miejsce wyjątkowym. Oprócz spaceru wśród licznych gatunków zwierząt w ofercie ZOO jest również Małe Zoo oraz Park Linowy.

Centrum Hewelanium
Gradowa 6
hevelianum.pl

Hevelianum to nowoczesne centrum nauki mieszczące się na Górze Gradowej w samym centrum Gdańska. Zabytkowe XIX-wieczne budynki dziś stanowią zachętę do poznawania świata i praw nim rządzących, a przy tym są doskonałą okazją do świetnej, rodzinnej zabawy.

Europejskie Centrum Solidarności i Wydział Zabaw 
pl. Solidarności 1
ecs.gda.pl

Wyjątkowa bryła ECS, przypominająca zardzewiały kadłub statku, skrywa w sobie przede wszystkim stałą ekspozycję, która w nowoczesny, interaktywny sposób opowiada historię działającego w Stoczni Gdańskiej związku zawodowego, ruchu, który odegrał kluczową rolę w obaleniu komunizmu w Polsce, a później w innych krajach Europy Wschodniej. WYDZIAŁ ZABAW to sala zajmująca ponad 400 m kw. Na jej atrakcyjność składa się wiele mobilnych stanowisk połączonych w przestrzeń zabawy i nauki. Dzieciaki dowiedzą się tu, m.in. co oznacza „solidarnie” i ile dobrego można zdziałać wspólną pracą.

Plac zabaw w Parku Reagana
Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 13

Kraina Zabawy to jeden z największych placów zabaw na Pomorzu. Cieszy się olbrzymią popularnością wśród mieszkańców Gdańska. Korzystają z niego również mieszkańcy sąsiednich miast trójmiejskiej metropolii. Uniwersalna formuła parku zabaw gwarantuje, że wspaniałe atrakcje znajdują tu zarówno najmłodsze dzieci, które będą odwiedzać go pod opieką swoich rodziców, jak i te trochę starsze, odwiedzające plac zabaw w towarzystwie rówieśników. Dzięki kompleksowi drabinek, zjeżdżalni, huśtawek i małpich gajów, które znajdą się w Krainie Zabawy, gdańskie dzieci mają dyspozycji miejsce umożliwiające im integrację i wspólną zabawę.

Sopot

Aqua Park
Zamkowa Góra 5
aquaparksopot.pl

Aquapark Sopot oferuje szeroką gamę rekreacji wodnej w tym kompleks basenowy, restauracje, a także jedyny w Sopocie Bowling.

W związku z nawiązaniem współpracy z aquapark Sopot w każdym z naszych apartamentów znajdą Państwo kupon rabatowy zobowiązujący do zniżek. Aktualny cennik oraz bieżące informacje znajdą Państwo pod adresem: http://www.aquaparksopot.pl


Gdynia

Kolibki Adventure Park
Bernadowska 1
adventurepark.pl

Rozległy teren,  profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji.  Wśród atrakcji znajdziemy paintball, quady, park linowy, offroad oraz specjalne oferty kierowane zarówno do małych, jak i dużych!

Centrum Nauki Experyment
aleja Zwycięstwa 96/98
experyment.gdynia.pl

Edukacyjna instytucja popularyzująca naukę w formie interaktywnych instalacji i pokazów. Stawia sobie za cel łączenie nauki i zabawy oraz prowadzenie działań upowszechniających naukę. Organizowane są tam m.in. pokazy naukowe oraz zajęcia dla dzieci.

JUMPCITY Park Trampolin
Tadeusza Wendy 7/9
jumpcity.pl

W każdym parku JUMPCITY znajdziecie mnóstwo atrakcji, takich jak: basen z gąbkami, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe czy arena dodgeball przeznaczona do gry w zbijaka. Świetny pomysł na spędzenie czasu dla zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Akwarium Gdyńskie
aleja Jana Pawła II 1
akwarium.gdynia.pl

Akwarium Gdyńskie to niezwykłe miejsce w centrum miasta. Można tu zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu.

Kategoria: porady