Zresetuj hasło

Gdzie jeść

w Trójmieście?
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyniki wyszukiwania
15 sierpnia 2019

Gdzie zjeść w Trójmieście?

Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez nas restauracje w Trójmieście, w których sami bywamy z przyjemnością! Piękne wnętrza, dobre jedzenie, wymarzony odpoczynek!

Gdańsk

Słony Spichlerz
Chmielna 10
slonyspichlerz.pl

Food hall, który łączy pod jednym dachem i w jednej przestrzeni wielu restauratorów. Znajdziemy tu kuchnię azjatycką, wegańską, polską, desery, pizze i burgery.

Correzze
Stara Stocznia 2/7
correze.pl

Owoce morza, ryby, wyśmienita wołowinę oraz kaczka – to są specjały, które zjecie ze smakiem w Correze!

Pierogarnia Mandu
Kaprów 19B
lub
Elżbietańska 6
pierogarnia-mandu.pl

Pierogarnia Mandu serwuje pierogi tradycyjne z wody, pierogi na słodko, pierogi z pieca na cieście drożdżowym oraz pierogi z różnych stron świata.
Poza pierogami, można tutaj skosztować wysokogatunkowych ręcznie zbieranych herbat.

Zafishowani
Tokarska 6
zafishowani.pl

Zafishowani to restauracja rybna z malowniczym widokiem na Sołdka i panoramę Motławy. świeże i smaczne ryby przez cały rok. W menu klasyki bałtyckiego wybrzeża oraz interesujące propozycje z dalszych zakątków świata.

Sopot

Seafood Station Restaurant, Bar & Grill
Dworcowa 7
seafoodstation.pl

Seafood Station Restaurant, Bar & Grill oferuje owoce morza , ryby i mięsa serwowane w połączeniu z sezonowymi, regionalnymi produktami. Rano zmienia się w Breakfast Station i serwuje oryginalne śniadania.

Bar Przystań
Stara Stocznia 2/7
barprzystan.pl

Bar Przystań to kultowe miejsce na mapie Sopotu, z historią sięgającą lat 90-tych. Obiekt położony przy samej plaży oferuje ryby i owoce morza. Specjalnością lokalu jest zupa Rybaka oraz tatar z łososia. 

Nova Sopot
Władysława Jagiełły 6/1
www.novasopot.pl

Niewielka, bardzo przytulna restauracja, serwująca dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Położona w jednej ze starych, sopockich kamienic, nieopodal kultowego Monciaka.

 

Gdynia

Tawerna Orłowska
Orłowska 3
www.tawernaorlowska.pl

Tawerna położona w jednej z piękniejszych dzielnic Gdyni – Orłowie – tuż przy molo, wzdłuż linii brzegowej. Obok restauracji mieści się niewielka Przystań Rybaków. To właśnie z tego miejsca prosto z sieci do Tawerny trafiają świeżo złowione turboty, dorsze , flądry, śledzie i łososie. W ofercie Tawerny znajdują się również ryby prosto z wędzarni.

Krew i Woda
Antoniego Abrahama 41
www.krewiwoda.pl

Kuchnia fusion w centrum Gdyni – wszystkie dania przygotowane z ogromnym wyczuciem smaku i starannością. Restauracja słynie z ryb, owoców morza i czerwonych mięs.

F.Minga
Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego
fminga.pl

Restauracja usytuowana na plaży przy słynnym gdyńskim Bulwarze. Miejsce zarówno na śniadanie, obiad, jak i kawę z ciastem w pięknym otoczeniu, przy akompaniamencie mew.

Fedde Bistro
Świętojańska 43
feddebistro.pl

FEDDE to restauracja opierająca swoją kuchnię na świeżych produktach i klasycznych technikach kulinarnych. Od śniadania po kolacje. Prezentuje autorską kuchnię Jacka Fedde.

Kategoria: porady